Prášek na praní 25 kg

Kód: 3290125
4 679 Kč 3 867 Kč bez DPH
Dodání do 1-5 dnů
Možnosti doručení

Univerzální prací prostředek na praní bílého i barevného prádla při teplotách od 30°C do 95°C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALMAWIN Prášek na praní 25 kg

Díky obsahu přírodních enzymů účinně odstraní i odolnou špínu už při nízkých teplotách. S rýžovým škrobem pro hebkost vašeho prádla a přírodními éterickými oleji pro příjemnou vůni.

Má velmi dobrý změkčující účinek a prodlužuje tak životnost pračky. Bez fosfátů, optických bělidel, plniv a konzervantů. Ekologicky odbouratelné. Dermatologicky testováno.

Almawin záměrně používá pouze enzymy bez GMO (proteázy) z mikroorganismů bez GMO. Bez optických zjasňovačů, plniv a konzervantů.

Dávkování: Dávkujte přímo do bubnu. Předpírání zpravidla není třeba. Důkladně vymáchejte.

TIP: K odstranění odolných skvrn doporučujeme přidat ALMAWIN Bělidlo, pro předpírku ALMAWIN Čistící krém na praní a čištění.

Složení:

> = 5–15% bělidla na bázi kyslíku, mýdla (mýdlo a mýdlo z rostlinných olejů *), <5% neiontových povrchově aktivních látek (povrchově aktivní látky rostlinného cukru), aniontových povrchově aktivních látek (sírany rostlinných mastných alkoholů), vonných látek (přírodní esenciální olej z levandinu * a levandule olej *), linalool, enzymy (proteáza bez GMO), fylosilikáty, soda, hydrogenuhličitan sodný, kyselina citronová, sodné soli kyseliny polyaspartové, TAED (aktivátor bělení), přírodní rýžový škrob.

* 0,54% složek pochází z ekologického zemědělství.

97% složek je přírodního původu.

Hodnota pH: 10.8

Doplňkové parametry

Kategorie: Almawin
Váha: 25 kg
Certifikát: EcoCert, Vegan
Péče o tělo: Praní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: