Vrácení zboží a reklamace

 
Záruka vrácení peněz

Ukončení Smlouvy (možnost vrácení zboží)

Držíme slovo! Proto Vám garantujeme vrácení peněz v naší 14denní záruce.

Pokud nejste z jakýchkoliv důvodů s naším zbožím spokojeni, můžete ho vrátit kdykoliv během čtrnácti dní od data expedice a dostanete zpět své peníze. Zboží ovšem nesmí jevit stopy opotřebení ani znečištění mimo obvyklé opotřebení, které vyplývá ze zkoušení zboží. 

Když se rozhodnete zboží vrátit a využít záruky vrácení peněz, je potřeba postupovat následujícím způsobem:

Vzhledem k charakteru uzavření kupní Smlouvy prostřednictvím komunikace na dálku, má Kupující, který je spotřebitelem, právo odstoupit od této Smlouvy bez jakékoli sankce ve lhůtě 14-ti dnů od převzetí zboží.

V takovém případě kupující postupuje takto: Do 14-ti dnů od převzetí zboží (směrodatné je datum převzetí na dokladu o převzetí zboží od dopravce) zašle kupující prodávajícímu zprávu na e-mail: info@zdravotnidoplnky.com a informuje ho o svém úmyslu zboží vrátit. Poté zašle zboží jakoukoliv přepravní službou (doporučujeme Českou poštu) na adresu prodávajícího:

Bernard Franta
Boršice 675
687 09 Boršice

Společně se zbožím zašle originál daňového dokladu vztahujícího se k vrácenému zboží a dále přiloží písemnou formou číslo účtu, na který prodávající zašle peníze za vrácené zboží.

Prodávající bez odkladu, do 14 pracovních dnů po obdržení vráceného zboží zašle kupujícímu finanční obnos za vrácené zboží (směrodatné je datum odepsání finanční částky z účtu prodávajícího).

Náklady spojené s odesláním zboží kupujícímu se nevracejí. Náklady spojené s doručením vráceného zboží hradí kupující.

Prosíme Vás o vrácení zboží v původním nepoškozeném obalu. Zboží si můžete vyzkoušet, ale nesmí dojít k jeho zjevnému opotřebení ani znečištění. Obuv proto doporučujeme zkoušet pouze doma, nejlépe na koberci. Zboží nesmí být použito - je třeba myslet na to, že náklady které budou muset být vynaloženy na vrácení zboží do původního stavu Vám mohou být naúčtovány.

Pokud nevíte, jak při vrácení zboží postupovat, kontaktujte nás na čísle zákaznické linky 732594103. 

Reklamační list

V případě, že chcete zboží reklamovat vyplňte reklamační formulář, který je ke stažení zde.
Tento formulář odešlete prosím s reklamovaným zbožím.

Reklamační list - ke stažení v PDF (53 kB)