Vrácení zboží a reklamace

 
Záruka vrácení peněz

Ukončení Smlouvy (možnost vrácení zboží)

Držíme slovo! Proto Vám garantujeme vrácení peněz v naší 14denní záruce. Pokud nejste z jakýchkoliv důvodů s naším zbožím spokojeni, můžete ho vrátit kdykoliv během čtrnácti dnů od data převzetí zboží a dostanete zpět své peníze. Zboží ovšem nesmí jevit stopy opotřebení ani znečištění mimo obvyklé opotřebení, které vyplývá ze zkoušení zboží.

Když se rozhodnete zboží vrátit a využít záruky vrácení peněz, je potřeba postupovat následujícím způsobem:

Vzhledem k charakteru uzavření kupní Smlouvy prostřednictvím komunikace na dálku, má Kupující, který je spotřebitelem, právo odstoupit od této Smlouvy bez jakékoliv sankce ve lhůtě 14-ti dnů od převzetí zboží.

Jak postupovat při vrácení:

  1. Kontaktujte nás: Do 14 dnů od převzetí zboží (směrodatné je datum převzetí zboží od dopravce) nám prosím pošlete zprávu na e-mail: info@zdravotnidoplnky.com a informujte nás o vašem úmyslu zboží vrátit.
  2. Zdarma zpětný kód: Po obdržení Vaší zprávy Vám zašleme unikátní kód pro bezplatné vrácení nebo výměnu zboží přes Zásilkovnu nebo Packeta.sk. Díky tomuto kódu nebudete muset platit za zpětné odeslání balíku.
  3. Odeslání zboží: Po obdržení zpětného kódu zabalte zboží, které chcete vrátit, a odevzdejte balíček v libovolné pobočce Zásilkovny nebo Packeta.sk. Balíček musí být zabalený v obalu. Nepište, prosím, na krabici ani ji nepolepujte! Při odeslání nezapomeňte použít zaslaný kód pro bezplatné vrácení. 

Společně se zbožím zašle originál daňového dokladu vztahujícího se k vrácenému zboží a dále přiložte písemnou formou číslo účtu, na který prodávající zašle peníze za vrácené zboží.

Prodávající bez odkladu, do 14 pracovních dnů po obdržení vráceného zboží zašle kupujícímu finanční obnos za vrácené zboží (směrodatné je datum odeslání finanční částky z účtu prodávajícího).

Důležité informace:

  • Náklady spojené s doručením vráceného zboží hradí kupující v případě, že nevyužije náš zpětný kód zdarma přes Zásilkovnu. Použije tedy jinou přepravní společnost: např. Českou poštu, GLS nebo PPL. 

               Adresa pro vrácení zboží:
               Bernard Franta
               Boršice 675
               687 09 Boršice

  • Zboží vraťte v původním nepoškozeném obalu. Zboží si můžete vyzkoušet, ale nesmí dojít k jeho zjevnému opotřebení ani znečištění. Obuv proto doporučujeme zkoušet pouze doma, nejlépe na koberci. Zboží nesmí být použito - je třeba myslet na to, že náklady, které budou muset být vynaloženy na vrácení zboží do původního stavu, Vám mohou být naúčtovány!

Podpora a reklamace

Pokud nevíte, jak při vrácení zboží postupovat, kontaktujte nás na čísle zákaznické linky 732 594 103. V případě, že chcete zboží reklamovat, vyplňte reklamační formulář, který je ke stažení zde. Tento formulář odešlete prosím s reklamovaným zbožím.

Reklamační list - ke stažení v PDF (53 kB)

Děkujeme, že jste nás informovali o vašem rozhodnutí. Věříme, že tento postup zpříjemní a zjednoduší proces vrácení. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu.